Nejbližší akce

Fórum

  27. 02. 2009, 21:22 Radek
Příspěvek č. 615    

dobry den vsem.nerikam ze jsem buh vi co,ale aby jsme zabranili temto pomluvam ,tak se přijdte klidne podivat jak to u mne vypada.Jste vsichni srdecne zvani.a ty anonyme V.D. se ti divim žes tam mnela kone skoro rok a najednou ti to nevoni.Pozor na ni neplati.

  09. 10. 2008, 19:31 Míša
Příspěvek č. 477    

Ahoj, já jsem se bohužel sobotního Huberta nemohla zůčastnit, ale jsem opravdu ráda, že jsem nebyla svědkem toho co se stalo! Můj názor je úplně stejný jasko Aleny. Radek Zelníček ještě na žádnou akci nedorazil jak měl a choval se vždy lhostejně jak ke svým koním, tak k ostatním. Mám- li být konkrétní tak opravdu není normální na akci přivázat koně ke stromu a nechat ho tam se zamotávat... nebo zběsile cvalem předjíždět skupinu jezdců do prudkého kopce, kde je cesta plná kořenů a kamenů... a nebo dohnat uřícenýho koně do cíle bez podkovy a kulhavýho!!!!! Prostě je to odporný a takovýhle lidi nejsou hodni se na koně ani dívat, natož nějaké vlastnit!!!!!!!!!!!!!!!!

  09. 10. 2008, 15:27 Alena
Příspěvek č. 476    

Ahoj.Zdravím všechny lidičky od koní,kteří se zůčastnili sobotního Huberta na Prezidentské a bohužel se museli účastnit i té neštastné události s klisnou Lindou.Je mou poviností napsat pár řádků a podělit se s vámi o názor na Radka Zelníčka.Vše mohlo proběhnout naprosto v klidu,kdyby nás nepoctil svou opět pozdní návštěvou Radek Zelníček.Poté co se několika přítomným pochlubil jak rychle zvládnul přijet,aby nás dohnal,se ukázalo,že s kobylkou LINDOU není vše v pořádku a že tento zběsilí úprk neustojí.Radek se zachoval naprosto lhostejně a prohlásil jen,že to není jeho kůn´.Můj názor na Radka je takový,že nepatří mezi slušné konáky a již několikrát mě i mé známé přesvědčil o Své bezcitnosti.Pevně věřím tomu,že si snad konečně uvědomí,že mezi takové lidi,kteří své koně milují a poctivě se jim věnují on NEPATŘÍ a přestane sám tyto akce navštěvovat.Děkuji Radku a jak řekl Honza ČADÍLEK ,,začni se už konečně starat,,!!!!!!!!!

artfix & Záveský 2oo6-2o13