Nejbližší akce
 
Datum:  
1.9.2018 Křižovatky 2018 Místo: Ranč 33 Kristýnka (Lhotka u Zlaté Olešnice)
  Čeká nás čtrnáctý ročník úspěšného vědomostně dezorientačního závodu. Okamžiky lehké dezorientace se prolínají s krásnou krkonošskou přírodu a samozřejmě máme i objednané počasí (pro jistotu tohle nebudeme upřesňovat :-)

Lehce připomeneme pravidla. Dvojice či trojice vyráží v 10-ti minutových intervalech a jak dlouho se budou kochat krásami podkrkonoší záleží na jejich intelektuálních schopnostech. Ze startu jezdci vyjíždějí po zodpovězení první otázky na cestu vyznačenou v mapě a zároveň slovně popsanou osazenstvem kontroly. Jedou až do místa, kde vyznačení na mapě končí. Tam naleznou křižovatku s další otázkou nebo upozornění, že se vydali po slepé trase. V případě špatně zvolené odpovědi se vrací zpět na start a volí jinou odpověď, na základě které je jim vyznačena jiná trasa. Pokud tentokrát volili správně, čeká je na konci vyznačené trasy křižovatka s další otázkou. Po zvolené odpovědi se postup opakuje, jezdci se vydají po vyznačené cestě a buď naleznou další kontrolu nebo se vrací. Otázky na křižovatkách se týkají výhradně koňské tématiky a vždy je pouze jedna ze tří možných odpovědí správná. Postup se stále opakuje až dokud nedorazí do cíle nebo dokud nezačne nový den :-)
Každý účastník musí projet ve správném pořadí všechny křižovatky. Hodnotí se celkový dosažený čas. Je na každém, jakou taktiku, a jaké tempo zvolí.
K přihlášení prosím využijte formuláře na přihlášku k akci (formát PDF, formát DOC) nebo nám pošlete všechny požadované informace mailem nebo zprávou přes FB

Startovné: 200,- Kč (každý účastník)

Akce je na vlastní nebezpečí a pro účastníky mladší 18 let je povinná přilba!

Startovné se platí na startu.

Program:
prezentace: 9:00 - 9:30
start 1.účastníka: 9:30
vyhlášení: po dojetí posledního účastníka

Výsledky budou zveřejněny na internetu.

V ceně startovného NENÍ občerstvení.

Přihlášky je nutné zaslat emailem či sms zprávou do čtvrtka 30.8.2018 ! Počet startujících bude z kapacitních důvodů omezen

Upozornění pro opozdilce: Zůstává pravidlem, že bude možné udělat operativní změny ve startovce, ale v takovém případě si jako pořadatelé vyhrazujeme možnost startující penalizovat. Dále ti, kdo nebudou schopni vyrazit do 10min po posledním startujícím, už nebudou puštěni na trať a závodu se nezúčastní!

 


artfix & Záveský 2oo6-2o13